Atsiliepimai apie Traugel

 • Danielius
  Išėjus į pensiją man išsivystė rankų sąnarių artritas. Lankiausi pas daugelį gydytojų, jie rekomendavo injekcijas, tabletes, tepalus, bet sąnarių paslankumas tik pablogėjo, jau galvojau, kad visiškai prarasiu galimybę net valgyti savarankiškai. Sužinojome apie Traugel! Tai tikras stebuklas! Vos per porą mėnesių pamiršau ligą.
  Traugel
 • Joe
  Visi mūsų šeimos vyrai sirgo sąnarių ligomis. Mano gydytojas rekomendavo anksti pradėti profilaktiką. Jis man patarė Traugel. Jis teigė, kad tai naujas produktas, neturintis analogų. Aš naudoju gelį du kartus per metus profilaktikai ir esu įsitikinęs, kad galiu išvengti sąnarių ligų.
  Traugel
 • Ema
  Prieš ketverius metus man buvo diagnozuotas reumatoidinis artritas. Ilgą laiką gydžiausi tabletėmis ir tepalais, bet palengvėjimas buvo laikinas, sąnariai ir toliau blogėjo. Buvau nukreipta pas naują gydytoją ir jis rekomendavo išbandyti traugel gelį. Po mėnesio gydymo skausmas visiškai išnyko, padidėjo sąnarių judrumas.
  Traugel
 • Kamilė
  Profesionaliai sportuoju, mano sąnariai nuolat patiria didesnį stresą. Pasireiškė aštrus skausmas peties sąnaryje ir stubure. Kolega rekomendavo Traugel. Vos po savaitės jaučiausi be skausmo ir galėjau grįžti į darbą. Traugel man labai padėjo!
  Traugel
 • Liepa
  Prieš mėnesį ėjau laiptais ir pasitempiau čiurną. Tyrimo rezultatai patvirtino kelio sąnario išnirimą ir sausgyslės plyšimą. Draugas rekomendavo Traugel, šio produkto pagalba aš vėl galiu vaikščioti!
  Traugel
Vartotojo reitingas Traugel
4.4
29