Naudojimo patirtis Traugel

Pacientai visame pasaulyje jau patyrė teigiamą Trausgel poveikį. Kai kurie iš jų dalijasi atsiliepimais apie savo patirtį naudojant gelį.

Patirtis naudojant Traugel gelį iš Otakar iš Prahos

patirtis naudojant TraugelJau daugiau nei 8 metus sergu kelių sąnarių artritu. Per tą laiką naudojau įvairius tepalus, tabletes, fizioterapiją. Gydytojas patarė išbandyti naują gelį Traugel, skirtą artritui gydyti. Anksčiau nieko apie tai nežinojau, skaičiau atsiliepimus, studijavau sudėtį, kaip naudoti gelį. Mane patraukė natūrali vaisto sudėtis ir naudojimo paprastumas. Gelis tinka bet kokio amžiaus žmonėms, rekomenduojamas sportuojantiems. Užsisakiau gelį oficialioje gamintojo svetainėje. Parduodama minkštoje tūbelėje, malonaus kvapo ir konsistencijos, kuri greitai susigeria.

2 mėnesius aš reguliariai įtryniau Traugel į kelio sritį. Po kiekvieno tepimo buvo jaučiamas skausmo sumažėjimas, po 10 dienų padidėjo sąnario paslankumas, skausmas tapo nežymus. Ir po mėnesio jie visiškai išnyko. Man buvo atliktas rentgeno tyrimas, kuris parodė, kad pradėjo augti jungiamieji ir kremzliniai audiniai. Gydytojas rekomendavo tęsti gydymą dar mėnesį. Dabar esu visiškai tikra, kad einant atsiradęs skausmas išnyko, pagerėjo sąnarių paslankumas.

Rekomenduoju naudoti gelį visiems, kurie kenčia nuo sąnarių ligų, kaip ir anksčiau.